Tesisatçım

Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Açma

...
Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Acil tesisatçı ihtiyaçlarınızda zaman kaybetmeden bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız, mekanik tesisatı oluşturan ısıtma, soğutma, havalandırma, temiz ve pis su, sıhhi sıcak su ve yangın söndürme sistemleri konusunda uzman personel istihdam etmektedir.

Tesisatlar konutların ve işletmelerin dolaşım sistemlerini ve sinir sistemlerini oluşturmaktadır. Tesisatlar da olan arızalar günlük yaşantımızı zorlaştırmaktadır.

Tesisatlarda olan en can sıkıcı arızalardan bir tanesi alaturka tuvaletlerde olan tıkanıklıktır.

Alaturka Tuvalet Neden Tıkanır?

Tuvaletler yapım ve kullanım hataları nedeniyle tıkanmaktadır. İnşaat esnasında yapılan hatalar, pissu hatlarında unutulan inşaat atıkları, kullanım esnasında tuvaletlere atılan yabancı maddeler zamanla tıkanıklığa sebep olabilmektedir.

Alaturka tuvalet tıkanıklığı, çoğunlukla tuvalet deliğine atılan peçete, bez ve kağıtların birikerek akışı engellemesi sebebi ile olmaktadır. Tuvalet kağıtları ve peçetelerin bir kısmı suda erimezler, tuvalette kullanılan kağıtların çöp kutusuna atılması daha doğru olabilir. Havlu peçeteler ve ıslak mendiller tuvalet giderini tıkayabilir.

Binalarda bulunan gider boruları rögarlara kadar uygun eğimde yapılmaz ise tıkanıklığa sebep olabilir. Bazı durumlarda ise yetersiz kesitte pimaş boruları kullanılmakta, bu ise içerisinde bulunan atık suyun rahatlıkla kanalizasyon hattına ulaşmasına engel olmaktadır.150 mm çapında giderler yerine 100 mm’lik boruların kullanılması mutlaka sıkıntılara sebep olacaktır.

Genelde ortalama bir yapıda 100 mm çapında gider kolonlarında toplanan pis sular ,125 mm çapında borular ile toplanarak ,150 mm çapında borular ile rögarlara iletilmektedir.

Bina dışından rögara kadar olan borulamada eğim yetersizliği kadar çökmelerde tıkanıklıklara neden olmaktadır. Çökme nedeniyle oluşan çukurlarda katı atıklar ve yabancı maddeler birikerek hattın işlememesine ve tuvalet tıkanıklığı olmasına sebep olmaktadır.

Alaturka tuvalet tıkanıklığı açma işleriniz hızlıca, temiz ve baş ağrıtmadan firmamız personeli tarafından uygun ekipman kullanımı ile yapılmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Atık su sistemleri, kullanım sonucu oluşan ve yağmurlardan toplanan suların kanalizasyon ve yağmur suyu toplama hatlarına iletilmesini sağlayan sistemlerdir. Yağmur suyu iniş boruları, süzgeçler, bina atık su kolonları ve bunların bağlantılarını, rögar hatlarını kapsamaktadır. Atık su hatlarının düzgün dizaynı, iyi bir işçilikle montajlanması ve bilinçli kullanımı problemleri azaltacaktır.

Tüm tesisat problemlerinde olduğu gibi tuvalet tıkanıklığı çözümleri için de bizleri arayabilirsiniz. Tıkanıklık durumlarında özel kanal açma robotları ile sizlere modern çözümleri sunmaktayız. Kanal açma robotlarında olan kameralar ile öncelikle tıkanıklık sebebini bulmaktayız. Kaliteli çözümleri uygun fiyatlar ile firmamızdan alabilirsiniz.

Tıkanıklık sorunlarında, firmamızın müdahale ettiği durumlarda gider borularında biriken atıklar ve kireçler basınçlı yıkama makinesi yardımı ile temizlenmektedir. Bu şekilde müdahale edilen giderlerde sorun kalmamakta ve ilk günkü kadar temiz olmaktadır. Bu tür sıkıntılarda müdahale öncesi ve sonrası boruların içerisi kamera ile incelenerek ne tür bir müdahalenin daha faydalı olacağına karar verilmektedir. Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma gibi işlemlerde, etrafa zarar vermeden işlemleri yapmak çok önemlidir.

Atık su tesisatı arızaları sadece ehil kişiler tarafından düzeltilmeye çalışılmalıdır. Kombi bakımı, kombi temizliği, petek temizliği gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.  

Atık su giderlerinde oluşabilecek tüm sorunlar günlük yaşantımızı olumsuz etkilemektedir. Tıkanıklık açma gibi baş ağrıtan sorunlarda bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı, gider açma vb. hizmetleri sorunsuz bir şekilde yapmaktayız.

Acil Tıkanıklık Açma

Her türlü tıkanıklık sorunlarınızda telefonlarımızdan ve internet üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek tesisat sıkıntılarınız hakkında görüşebilirsiniz. Acil su tesisatçısı arayışında iseniz bizimle çalışabilirsiniz. Sıhhi tesisat sorunları binaların konforunu hemen etkilemektedir, bu sebepten problemler beklemeden acil olarak çözülmelidir.

Yaşadığınız konutta veya işletmenizde acil tesisatçı ihtiyaçlarınızda bizler ile iletişime geçerseniz, sorunlarınız en kısa sürede çözülecektir. Sıhhi tesisat sorunlarınızdan, korniş montajına, tıkanıklık açmadan, kaçak tespitine kadar geniş bir alanda hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık sorunlarında, firmamızın müdahale ettiği durumlarda gider borularında biriken atıklar ve kireçler basınçlı yıkama makinesi ve kameralı robotlar yardımı ile temizlenmektedir. Bu şekilde müdahale edilen giderlerde sorun kalmamakta ve ilk günkü kadar temiz olmaktadır. Bu tür sıkıntılarda müdahale öncesi ve sonrası boruların içerisi kamera ile incelenerek ne tür bir müdahalenin daha faydalı olacağına karar verilmektedir. Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma gibi işlemlerde, etrafa zarar vermeden işlemleri yapmak çok önemlidir.

Kaliteli işçilik ve modern ekipmana sahip firmalar ile tıkanıklıkların temizlenmesi oldukça kolay ve ekonomik olmaktadır. Hassas çalışma ile tesisat borularına zarar vermeden pratik çözümler ile tıkanıklık açma kolayca yapılmaktadır.

Acil tesisatçı gerekli ise bizlere web sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaştığınızda sorununuz ve sorunun yerini müşteri temsilcilerimize aktarırsanız gerekli ekipman ile ekibimiz en kısa sürede sorun mahalline gelecektir.

Bina dışlarında araç üzerinden geçmesi veya çökme nedeniyle hasar gören hatlar kameralı sistemlerimiz ile rahatlıkla bulunmakta, neler yapılabileceği konusunda sizlere bilgilendirme yapılmaktadır.

Tıkalı klozet açma, alaturka tuvalet tıkanıklığı açma, banyo gideri, yağmur giderleri tıkanıklığı açma gibi hizmetleri modern ekipman ve uzman ustalarımız ile sorunsuz bir şekilde uygun fiyatlar ile vermekteyiz.