Tesisatçım

Tarabya Su Tesisatçısı

...
Tarabya Su Tesisatçısı
Tarabya Su Tesisatçısı

Su tesisatı binaların gizli sistemlerinden bir tanesidir. Her ne kadar gündelik hayatta suyun nasıl geldiği ve nasıl gittiği ile pek ilgilenmezsek de herhangi bir su kesintisi,su taşkını yada su kaçağı gibi durumlarda su tesisatının ne denli önemli olduğunun farkına varırız. 

Eviniz yada işyeriniz Tarabya’da ise su tesisatı arızası ile ilgili her türlü konuda size yardımcı olmak için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Peki Tarabya su tesisatçısı olarak hangi alanlarda faaliyet gösteriyoruz ve hangi tesisat hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz? Tüm bu sorulara elimizden geldiğince bu yazımızda yer vermeye çalışacağız.

Tarabya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı ıslak mendil, tuvalet kağıdı, ped gibi malzemelerin tuvalete atılmasıyla pis su borularından suyun gitmemesiyle oluşur. Borulardan gitmeyen su bir süre sonra tuvaletten geri gelerek ev yada işyerinde büyük bir pisliğe neden olabilir. Böyle bir durumda birçok kişi kendi yöntemleri ile bu sorunu çözmeye çalışsa da bu sorun başlı başına bir su tesisatçısının işidir.

Tuvalet tıkanıklığını çözmek için tesisat ustası kendi makine ve ekipmanları ile gelerek gerektiği takdirde boru içine kamera sistemi salar sorunun tam olarak nerede olduğunu tespit eder ve gerekli araç, gereç ve makineleri kullanarak sorunu tam anlamıyla çözer.

Eviniz yada işyeriniz Tarabya’da yada Tarabya’ya yakın bir yerde ise yapmanız gereken tek şey Tarabya tuvalet tıkanıklığı konusunda uzman ekibimizle iletişime geçmektir.

Tarabya Su Kaçak Tespiti

Evlerde ve işyerlerinde en can sıkıcı sorunlardan bir tanesi de su kaçak sorunudur. Musluklarda, tuvaletlerde, klozet ve banyolardaki su kaçağı sorunu hem çevresel olarak hem de ekonomik olarak küçük gibi görünse de aslında büyük bir problemdir. Su kaçak tespiti hangi yapılarda olursa olsun oldukça zor bir işlemdir. Dolayısıyla su kaçak tespiti yapmak için profesyonel ekipmanlar ve cihazlar kullanılır. Bu cihazlar sayesinde su kaçağı tespit edilir ve sorunun giderilmesi için çalışmalar başlatılır. 

Diğer su tesisatı işlemlerinde olduğu gibi su kaçak tespiti işleminde de bize telefon numaralarımızdan ulaşarak adresinizi vermeniz yeterlidir.

Tarabya Petek Temizliği

Tarabya’da tesisatçı olarak sadece su tesisatı arızalarını gidermiyoruz. Bunun yanı sıra eviniz yada işyerinizin petek temizliği de büyük bir özen ve dikkat ile tarafımızca yapılır.

Petek temizliği konusunda kulaktan dolma bilgilerle birçok kişi petek temizliklerini kendileri yapmaya çalışırlar. Başta tasarruf için yapılan bu işlem eğer sağlıklı bir şekilde yapılmazsa tasarruftan ziyade ciddi zararlarla sonuçlanabilir. Özellikle kış aylarında doğalgaz faturasından tasarruf etmek için yapılan petek temizliği alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu şekilde yapılan bir petek temizliği hem tesisatınızın daha uzun ömürlü olmasına hem de doğalgaz faturalarınızın daha düşük gelmesine yardımcı olur.

Tarabya Musluk Tamiri

Tesisat arızaları arasında belki de en yaygın karşılaşılan sorunlardan bir tanesi musluk arızlarılarıdır. Muslukların arızalanmalarının en büyük sebebi musluk içindeki contaların zamanla kireçlenmesi ve yıpranmasıdır. Kireçlenen ya da yıpranan contalar musluk açıldığında musluğun dibinden ya da bağlantı noktalarından su sızıntısına neden olur. Böyle bir durumda boşa akan onlarca su daha kullanılmadan boşa gitmiş olur ki bu da hem çevresel hem de ekonomik bir sorundur.

Eğer evinizde veya işyeriniz Tarabya’da ise musluk tamiri konusunda Tarabya’da su tesisat ustası sizin sorununuzu tamamen çözebilir. Tarabya musluk tamiri ve su kaçağı gibi su tesisatı ile ilgili her türlü sorun ve arızalar için bizimle iletişime geçebilir ve sorunun en iyi çözümü için size su tesisatı ustalarımız yardımcı olabilir. Tüm bu işlemler için yapmanız gereken tek şey ise bizimle iletişime geçerek ustalarımızı adresinize yönlendirmektir.

Örnek olarak verdiğimiz bu hizmetlerin yanı sıra, klozet temizliği, gömme rezervuar tamiri ve diğer tesisat arızaları kırmadan dökmeden uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tarabya su tesisatçısı arıyorsanız ve bu yazıyı okumuşsanız zaten doğru yerdesiniz diyebiliriz. Unutmayın her türlü su tesisat arızalarınız için size sadece bir telefon kadar uzağız.