Tesisatçım

Şişli Su Tesisatçısı

...
Şişli Su Tesisatçısı
Şişli Su Tesisatçısı

Su tesisatı denilince kalorifer ve sıhhi tesisat anlaşılmaktadır. Şişli su tesisatçısı olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sadece tesisat yapımı olarak değil tıkanıklık giderme, lavabo açma, su kaçağı tespiti gibi hizmetler de vermekteyiz.19 Mayıs su sızıntıları bulma konusunda deneyimli bir firmayız.

Binanız veya işyeriniz için gerekli olan suyun depolanması, temini, dağıtılması, atık su ile yağmur suyunun tahliyesi, yangın söndürme sistemlerinin oluşturulmasını gibi konuları kapsayan sistemlere sıhhi tesisat denilmektedir. Ayazağa su tesisatçısı arayışındaysanız, bizlere ulaşabilirsiniz. Kırmadan dökmeden su kaçağı bulma, lavabo tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti gibi hizmetlerde vermekteyiz.

Şişli Pimaş Yıkama

Pimaş yıkama mutfak, lavabo veya banyo giderlerinin içerisine basınçlı su püskürterek içerisindeki yağ ve kireç tabakalarının sökülmesine denilmektedir. Sadece mutfakta yağ oluşur mantığı doğru değildir. Mutfaktan giren yağlar, bağlanan pissu hatları nedeni ile tüm pissu borularına dağılmaktadır. Gider borusunun çapı kireç tabakası ve yağ katmanı nedeni ile dağılmaktadır. Daralan gider borusundan atıkların geçmesi zor olarak en sonunda tıkanıklık meydana gelmektedir.

Şişli pimaş açma, Teşvikiye pimaş yıkama konularında da iletişime geçebilirsiniz.

Tıkanıklık açma konusunda uzman firmalar tarafından kamera ile kontrol edilerek yapılmaktadır. Gider borusunda sık sık tıkanma yaşanıyorsa kireç ve yağ tabakası oluşmaya başlanmış demektir. Özellikle gıda sektöründeki işletmelerde belirli aralıklar ile bu işlem yapılmalıdır. Bozkurt pimaş açma işlerini özenle yapmaktayız.

Şişli Su Kaçağı Tespiti

Cumhuriyet kırmadan su kaçağı tespiti,  modern cihazlar yardımı ile firmamız tarafından hızlıca yapılmaktadır. Son teknoloji cihazlarla su kaçağı bulma işleri oldukça kolay olmaktadır. Akustik kaçak tespit cihazları su sızıntısından çıkan sesi dinleyerek kaçağın yerini bulmaktadır. Bazı durumlarda nemölçerler yardımı ile tam sonuç alınabilmektedir.

Akustik cihazların çalışma prensibi suyun kaçaktan çıkarken çıkardığı ses üzerinedir. Dinleme çubukları veya sensörleri yardımı ile borulardaki sızıntının olduğu yer tam olarak bulunabilmektedir. Borulara dokunma imkanı olmayan durumlarda çubuklar, diğer durumda sensörler yardımı ile kaçak bulunmaktadır. Duatepe akustik cihazlar ile tespit yapmaktayız. Bina ve işyerleri kullanım durumunda,   tamiratlar ve tespitler modern cihazlar kullanılmadan zor olmaktadır. 

Esentepe cihazla su kaçağı bulma ve Şişli su kaçağı bulma konusunda cihaz kullanımı ile hizmetinizdeyiz. Ses sensörleri ve termal kamera kullanımı bu cihazlara örnek gösterilebilir. Şişli su kaçağı tespiti konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Halideedip pimaş tıkanıklık açma işlerini kamera ve cihazlarımız sayesinde yapmaktayız. Pimaş tıkanıklığına önlemek için giderlerinize yabancı cisim atmamayı ve aralıklar ile pimaş yıkama yapmayı önermekteyiz. Harbiye su kaçağı tespit ve Maslak pis su tıkanıklık hizmetlerimiz vardır.

Mecidiyeköy su kaçağı, kırmadan dökmeden tamirat işleri de verdiğimiz hizmetlerdendir. İşyerlerinde ve konutlarda su kaçağı varsa bazı belirtiler gözlemlenir. Bu belirtileri gözle görebileceğiniz gibi, su faturalarında artış ve komşulardan şikâyet ile de anlayabilirsiniz. Kaçaklar sıhhi tesisat veya kalorifer tesisatında da olabilir.

Kalorifer tesisatında kaçak var ise sıcak su hattının takibi yapılarak kaçak tespiti yapılabilir. Tesisatınız sıva üstü ise geçerli olan bu yöntem, sıva altı veya şap altı yerleşimlerde işe yaramaz. Su kaçağı tespiti Şişli için günümüzde modern cihazlar kullanılmaktadır.

Şişli Petek Temizliği

Kalorifer tesisatımızın önemli parçası olan petekler aralıklar ile temizlenmelidir. Petek temizliği yapılırken şu sıralama takip edilmelidir. Şişli petek temizliği konusunda firmamız ile çalışabilirsiniz.

Kombi kapatılarak, radyatör temizleme veya yerden ısıtma temizlemedeki kombi bağlantıları sökülerek, tesisat suyu boşaltır, sisteme yıkama makinesi bağlanılır.

Sistemdeki radyatörlerin vanaları tamamen kapatılır.

Yıkama başlanacak peteklerden bir tanesinin vanası açılarak temizleme işlemine başlanılır. İlk başlanılacak radyatördeki işlem bitince vanaları kapatılıp diğerine geçilir.

Sırası ile tüm radyatörlerde aynı işlem tekrar edilir. Temizlik bitirildikten sonra peteklerin içerisindeki hava boşaltılarak kombi testi yapılarak, sistem tekrar çalıştırılır. Pangaltı petek temizliği konusunda da hizmet vermekteyiz.

Feriköy tıkanıklık açma ve petek temizliği konusunda firmamız ile güvenerek çalışabilirsiniz. Halaskargazi su tesisatçısı olarak da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Kanal açma, su kaçağı bulma konularında hemen iletişime geçebilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı açma konularında da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Basit lavabo açma işlemleri bir pompa yardımı ile olmaktadır. Daha sıkıntılı işlerde ise kameralı görüntüleme sistemleri ile sıkıntılı yer bulunmakta, içeriye robot cihaz gönderilmektedir. Tıkanıklık nedeni parçalanmakta veya robot yayı ile birlikte çıkarılmaktadır. Şişli su tesisatçısı olarak son teknoloji cihazlarımız ve uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.