Tesisatçım

Şişli Su Kaçağı Tespiti

...
Şişli Su Kaçağı Tespiti
Şişli Su Kaçağı Tespiti

İşyerlerinde ve konutlarda su kaçağı varsa bazı belirtiler gözlemlenir. Bu belirtileri gözle görebileceğiniz gibi, su faturalarında artış ve komşulardan şikâyet ile de anlayabilirsiniz. Kaçaklar sıhhi tesisat veya kalorifer tesisatında da olabilir. Kalorifer tesisatında kaçak var ise sıcak su hattının takibi yapılarak kaçak tespiti yapılabilir. Tesisatınız sıva üstü ise geçerli olan bu yöntem, sıva altı veya şap altı yerleşimlerde işe yaramaz. Su kaçağı tespiti için artık çok farklı cihazlar kullanılmaktadır.

Meşrutiyet cihazla su kaçağı bulma ve Şişli su kaçağı bulma konusunda cihaz kullanımı ile hizmetinizdeyiz. Ses sensörleri ve termal kamera kullanımı bu cihazlara örnek gösterilebilir. Şişli su kaçağı tespiti konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Ayazağa tıkanıklık açma ve petek temizliği konusunda firmamız ile güvenerek çalışabilirsiniz.

Termal Kamera İle Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespiti gözlemsel olarak anlaşılmadıysa, teknolojik cihazlar yardımı ile uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Kamera bu uzman ekiplerin kullandığı cihazlardan bir tanesidir. Termal kamera ile sızıntı bulunarak kırmadan dökmeden sıkıntılarınız giderilir. Termal kamera ile sorun olan bölgedeki tesisatlar ve tesisat kaçakları ekranda net bir şekilde anlaşılır. İsterseniz sadece tesisat kaçakları değil teras ve ıslak hacim yalıtım sorunları da termal kamera yardımı ile hızlıca bulunabilir.

Termal kamera yardımı ile göllenme ve sızıntı olan yer bulunduktan sonra akustik cihazlar kullanılır. Akustik cihazların kullanılma amacı sızıntının halen devam edip etmediğini bulmaktır. Teknolojik cihazlarla sıhhi tesisat kaçakları hızlıca bulunmaktadır. Bozkurt tespit işlemleri, tıkanıklık açma ve petek temizliği konusunda referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Bina ve işyerleri kullanım durumunda,   tamiratlar ve tespitler her zaman zor olmaktadır.  Kırmadan su kaçağı bulma, tespit cihazları sayesinde firmamız tarafından yapılabilmektedir. Kaçak tespit cihazları su sızıntısından çıkan sesi dinleyerek kaçağın yerini bulmaktadır. Dinleme çubukları veya sensörleri yardımı ile borulardaki sızıntının olduğu yer tam olarak bulunabilmektedir. Borulara dokunma imkanı olmayan durumlarda çubuklar, diğer durumda sensörler yardımı ile kaçak bulunmaktadır. Halaskargazi akustik cihazlar ile tespit yapmaktayız.

Akustik cihazlar ve termal kamera dışında, nem ölçerler de su kaçağı tespitinde kullanılarak noktasal olarak kaçak bulunmaktadır. Bu cihazların kullanımı ile tesisat sızıntılarını bulmak çok daha kolaydır. Okmeydanı tesisat kaçağı, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi hizmetler teknolojik cihaz ve uzman kadro ile firmamız tarafından verilmektedir.

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Şişli su kaçağı bulma tıkanıklık açma fiyatları yapılan işlemlere göre değişmektedir. Tesisat sorunlarında, tespit hizmetlerinde farklı birçok çalışmaya gerek duyulmaktadır. Teknolojik cihazlar yardımı ile yapılan kaçak tespit sayesinde tamirat ve onarım masrafları da önemli oranda düşmektedir. Alt katınızda bulunan komşunuza da zarar vermeden acil olarak tespit ve tamirat işlemlerinizi yapmanız yararınıza olacaktır. Fiyatlar belirlenirken kullanılan cihazlar, süre ve tamiratın büyüklüğü belirleyici olmaktadır. Harbiye su sızıntısı, 19 Mayıs tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi konularda telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Teknolojik cihazlar yardımı ile yapılan kaçak tespit sayesinde tamirat ve onarım masrafları da önemli oranda düşmektedir. Su kaçaklarının zamanında tamir edilmesi önemlidir. Kaçaklar sadece, olduğu daire veya işyerini değil komşu daire ve işyerlerini de etkilemektedir. Kaçağın ilk oluşmaya başladığı zamanlarda çok daha az bir masrafla sorunlar çözülebilecekken, zamana bıraktığınız ve ertelediğiniz durumlarda size faturası daha ağır olacaktır. Feriköy kameralı tespit, kırmadan dökmeden kaçak bulma işleri uygun fiyatlar ile firmamız tarafından yapılmaktadır.

Parke Ve Seramik Altındaki Kaçaklar

Parke altlarında çoğunlukla kalorifer tesisatı kaçakları sıkıntı çıkarmaktadır, parke altından pis su tesisatı normal durumlarda geçmez. Termal cihazlar yardımı ile parke altındaki kalorifer tesisatı kaçağı bulunabilir. Sıhhi tesisat kaçakları ise nem ölçer ve akustik dinleme cihazları yardımı ile yapılabilmektedir. Bu cihazlar yardımı ile Esentepe parke altı kaçakların bulunması noktasal olarak yapılabilmektedir.

Duvar seramik altlarından pis su tesisatı da geçebilir. Konusunda uzman personelimiz pis su, temiz su veya kalorifer tesisatı sızıntısı durumuna göre sizlere en kısa sürede çözümler sunacaktır. Firmamıza, Şişli su kaçağı bulma konusunda,  telefondan ulaşabilirsiniz. Evinizde, işyerinizde su kaçağı ile ilgili sorununuz varsa, teknolojik ekipmana sahip, tecrübesi olan firmalar ile çalışmanız her zaman lehinize olacaktır. Pangaltı  kamera tespit , Teşvikiye kaçak bulma gibi işlerinizde bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İşyerlerinde Kaçak Tespiti

Su kaçağı sıkıntısı, eğer işyerinde ise, bu sizin o günkü kazancınızı doğrudan etkileyeceği için çok daha hızlıca müdahale gerektirmektedir. Cumhuriyet kırmadan su kaçağı bulma konusunda sizlere bir telefon kadar yakınız. Tıkanıklık açma, su sızıntısı bulma konularında işyerlerine de hizmet vermekteyiz. Kaçağın hızlıca bulunması işletmelerde çok daha önemlidir. Kaçak tespit ve tamirat işlemeleri esnasında su vanalarınız kapalı olacağından, bu işyerlerinin müşterilerine vermiş olduğu hizmeti doğrudan etkileyecektir. Firmamız hızlı tespit ve hızlı tamirat imkânları ile sizleri çok kısa sürede su tesisat sıkıntılarından kurtaracaktır. Duatepe tesisat arıza işleriniz de en kısa sürede firmamız tarafından yapılacaktır.

İşletmemiz Şişli su kaçağı bulma, petek temizliği, kırmadan su kaçağını bulma gibi konularda hizmet vermektedir. Hangi hizmetleri verdiğimizi daha detaylı öğrenmek isteseniz müşteri temsilcilerimize ulaşarak onlardan bilgi alabilirsiniz. Evinizde ve işyerinizde su kaçağı ile ilgili sorununuz varsa, bizler gibi tecrübesi olan firmalar ile çalışmanız yararınıza olacaktır.